siūlome jums šias paslaugas

PREKIŲ PRISTATYMAS VISOJE LIETUVOJE

Mūsų prekybos centruose įsigytas prekes pristatysime Jūsų nurodytu adresu.

PREKĖS TIESIAI Į JŪSŲ AUTOMOBILĮ

Mūsų prekybos centre įsigytas didelių gabaritų ir/ar sunkias prekes nemokamai pakrausime į Jūsų transporto priemonę.

ELEKTRONIKOS ATLIEKŲ SURINKIMAS

Nebenaudojamus sugedusius buitinės technikos ir elektronikos prietaisus galite perduoti mums.

STOGO MATAVIMAS

Ketinate keisti ar renovuoti stogą ? O gal ieškote naujos stogo dangos? Jums pageidaujant, mūsų darbuotojai atvyks į vietą ir patys išmatuos stogo matmenis. Jums teliks išsirinkti patinkančią dangą.

PROFESIONALI KONSULTACIJA

Mūsų prekybos centruose profesionalūs pardavėjai suteiks Jums reikiamą informaciją apie Jūsų pasirinktos prekės panaudojimą, savybes, medžiagų išeigą bei padės Jums apskaičiuoti reikiamą kiekį pagal Jūsų poreikius.

DAŽŲ MAIŠYMAS

Padėsime Jums išsirinkti patinkantį dažų atspalvį, nurodysime reikiamą dažų kiekį (priklausomai nuo norimo dažyti ploto ir pagrindo) bei nemokamai sumaišysime mūsų prekybos centre įsigytus dažus.

DOVANŲ ČEKIS GERIAUSIA DOVANA!

Prekybos centruose JUPOJA įsigykite pageidaujamos vertės dovanų čekį savo artimiesiems, kolegoms ar verslo partneriams ir leiskite jiems patiems išsirinkti dovaną!

PREKYBA IŠSIMOKĖTINAI

Prekybos centruose JUPOJA galite pirkti prekes išsimokėtinai su SBLIZINGAS, MOKILZINGAS ir MOKI3. Su savimi būtina turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

PREKYBA INTERNETU

Jei neturite galimybės apsilankyti mūsų prekybos centruose arba ten nerandate norimos prekės, maloniai kviečiame apsilankyti mūsų internetinėje parduotuvėje adresu www.jsm.lt

PALANGIŲ PJOVIMAS

Pirkite palanges prekybos centruose JUPOJA, ir mūsų darbuotojai galės supjaustyti jas NEMOKAMAI - tokio ilgio, kokio reikia Jums. Greita, patogu ir paprasta!

PREKŲ UŽSAKYMAS

Sunku išsirinkti prekę? Mūsų prekybos centro darbuotojai padės Jums iš katalogų ir pavyzdžių išsirinkti ir užsisakyti pageidaujamas prekes bei pasiūlys Jūsų lūkesčius atitinkančius variantus.

STRUKTŪRINIS TINKAS

Padėsime Jums išsirinkti patinkantį dekoratyvinio tinko atspalvį, nurodysime reikiamą tinko kiekį bei nemokamai sumaišysime mūsų prekybos centre įsigytą struktūrinį tinką.

DIZAINO PASLAUGA

Prekybos centruose JUPOJA galite ne tik įsigyti norimų prekių tačiau ir pasinaudoti dizainerio paslauga kuri Jums leis dar išmaniau suprojektuoti norimas erdves taip kaip jūs to pageidaujate! O gal Jums tiesiog sunku apsispręsti kokias plyteles ar grindų dangą išsirinkti ir Jūs norėtumėte pamatyti savo būsimą vonios kambarį iš anksto!