„Shopper Quality Group“ Geriausiai aptarnaujantys statybos, remonto ir buities prekių tinklai!

Turime be galo gerą žinią ir didelį motyvacijos užtaisą. Todėl negalime su Jumis nepasidalinti šiomis puikiomis naujienomis! Atlikdami tyrimą slapti pirkėjai vertino tokius aspektus kaip bendra parduotuvės skyriaus aplinka, konsultacijos laukimo laikas, konsultanto išvaizda, kontakto pradžia ir pabaiga, poreikių išsiaiškinimas, pardavimo įgūdžiai bei kasos darbuotojo išvaizda, darbo aplinka ir aptarnavimo įgūdžiai.

„Shopper Quality Group“ tyrimas buvo atliekamas 2019 m. rugpjūčio-rugsėjo mėn. didžiuosiuose Lietuvos miestuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, o taip pat ir Ukmergėje, Mažeikiuose, Elektrėnuose, Kuršėnuose, Pakruojyje, Kelmėje bei Naujojoje Akmenėje.

JUPOJOS statybinių medžiagų prekybos centras yra ANTRAS pagal atliktą vertinimą Lietuvos mastu. Tai vienas iš tų kartų kuomet rikiuotis šalia didžiųjų, visos Lietuvos mastu žinomų konkurentų, mūsų įmonei, yra labai malonu!

Žemiau pateiktas grafikas parodo, kaip išsidėstę prekybos centrai pagal surinktą aptarnavimo kokybės balą:

Labai tikimės, kad ir toliau mumis pasitikėsite. Mes visada stengiamės patenkinti visus mūsų klientų lūkesčius, net jei jie kartais būna itin nestandartiški.

Ačiū, ačiū, ir dar kartą ačiū visiems Jums, kad esate.
Geriausias akstinas tobulėti ir yra mūsų klientų keliami reikalavimai!