VAIRAS-KALVIS-JUPOJA regbio komanda pelnė stipriausiųjų titulą!

2019 spalio 14 d. Pirmadienis.

Nuoširdžiai džiaugiamės regbio klubo VAIRAS-KALVIS-JUPOJA pergale. Linkime visokeriopos sėkmės! Komandos begaliniam džiaugsmui nėra ribų!

Norime pacituoti pačios komandos žodžius, kurie buvo parašyti Facebook iškart po pergalės:

Visom aistrom ir džiaugsmui nurimus, norisi pasakyti:
ir kartais per tyliai mes norėjom nugalėt! Bet šį kart ne apie tai, o apie tai, kad daug kam norisi padėkoti! Didžiausias ačiū mūsų milžinams Gediminui ir Mindaugui, kurių atsidavimas, atiduoti metai, energija kalba patys už save! Mūsų komandos žaidėjams ir kas dirbo su šia komanda, tik tikėjimas ir atsidavimas daro stebuklus! Ačiū oponentams, kurie nebuvo silpnesni, tiesiog šį kart mus labiau lydėjo sėkmė. Ši kova vyksta jau 20 metų ir puikiai suprantame, kad ši kova užaugino ne vieną regbio talentą, o Lietuvos regbį stumia tik į priekį!
Ačiū visai regbio bendruomenei, kad buvo neabejinga Šiaulių regbiui, atėjo palaikyti savo komandų ar tiesiog pasigrožėti regbiu! Ačiū visiems kurie visą sezoną gydė, fotografavo, rūpinosi komanda, kiekvienomis rungtynėmis, tie kurie palaikė mūsų vyrus aikštėje ir už jos ribų! Ačiū rėmėjams už pasitikėjimą ir paramą, be kurių negalėtų nutikti labai daug dalykų!
Ačiū tiems, kas vienaip ar kitaip prisidėjo, kad atsirastų regbio stadionas! Tiek metų žaidėjams ir žiūrovams teko laukti, kol tokia svajonė išsipildys, tad pagaliau ši diena atėjo!
Ačiū!

Taip ir mes – rėmėjai, sakome PATĮ DIDŽIAUSIĄ AČIŪ PUIKIAI REGBIO KOMANDAI VAIRAS-KALVIS-JUPOJA