Jupoja didžiuojasi puikiais regbio klubo „Vairas-Kalvis-Jupoja“ pasiekimais!

Vairas_Baltrex 093
Vairas_Baltrex 080
Vairas_Baltrex 042
Vairas_Baltrex 036

Baltijos Top lygoje dalyvauja, keturios stipriausios Lietuvos ir dvi Latvijos ekipos. Reguliariajame sezone ekipos susitiks tarpusavyje po kartą. Geriausios ekipos tęs kovą dėl medalių serijose iki dviejų pergalių.

„Top“ lygos čempiono titulą gins ir JUPOJA prekybos tinklo remiamas Šiaulių „Vairas-Kalvis-Jupoja“ klubas, kuris viename labiausiai įsimintinų regbio mūšių praėjusių metų finale po pratęsimo 25:22 nugalėjo Šiaulių „Baltrex-Šiaulių“ komandą. Pastaroji šiais metais Lietuvoje laimėjo visus vykusius įvairaus formato regbio turnyrus, todėl bus nusiteikusi pratęsti pergalių seriją.

Sezonas be pralaimėjimų „Vairas-Kalvis-Jupoja” – ne pirmasis ir, tikimės, ne paskutinis.

Mums kaip socialiai atsakingai įmonei rūpi ne tik mūsų darbuotojai ir partneriai, su kuriais dirbame, bet ir aplinka, kurioje kuriame savo verslą. Todėl nuolat stengiamės padėti tiems, kurie garsina mūsų regioną, tiems, kurie rūpinasi labiau pažeidžiamais mūsų visuomenės nariais, nuolat remiame įvairius socialinius ir visuomeninius projektus bei iniciatyvas, kurios prisideda prie tvaresnės socialinės aplinkos kūrimo.