Naudingi patarimai statybų tema ir ne tik!

Profesionali vyniakalė, tikras geras įrankis.

Per 2 minutes baterija pakraunama 100 šūvių. Panaudojimo galimybės – visiems medinių ir karkasinių namų statybos darbams ( stogui, sienoms, terasai, pertvaroms tvirtinti )

Wienerberger ekstrūdinės klinkerinės plytos

Plytos su ypač mažu drėgmės įgeriamumu. Labai patikimos bei ilgaamžės wienerberger plytos, kurios tarnaus ne trumpiau nei 150 metų!

Roto stogo langai, patikimi, ilgaamžiai.

Stogo langai padarys palėpę šviesesnę ir jaukesnę. Įmontavus stogo langą patalpos atrodys visiškai kitaip. Apskaičiuota, kad stogo langai įleidžia šviesos 40 proc. daugiau, negu vertikalūs langai.

ROCKWOOL akmens vata.

Šiluminės izoliacijos lygis priklauso nuo temperatūros. Kylant medžiagos temperatūrai, medžiagos šilumos laidumas didėja. Šilumos laidumas yra viena svarbiausių medžiagos šiluminių savybių.

Knaufinsulation vata - puikus pasirinkimas statantiems

Knaufinsulation vata, puikus pasirinkimas statantiems. Sukurta profesionaliam ir patogiam montavimui. Ypač efektyvūs šiluminės varžos rezultatai pasiekiami naudojant knaufinsulation vatą.

Priedas be kurio neapsieina nei vienos statybos! Ejot

Sienų šiltinimas labai svarbus faktorius. Smeigės naudojamos sienų šiltinimo procese. Priklijavus polistireninį putplastį, būtina jį papildomai pritvirtinti smeigėmis.

Vincents Polyline statybinės chemijos produktai

„Vincents Polyline“ specializuojasi statybinės chemijos, taip pat statybinių medžiagų gamyboje. Įmonės siūloma produkcija gerai pažįstama ir pripažįstama tiek Baltijos, tiek Rusijos rinkoje, yra įkurtos atstovybės Lietuvoje ir Estijoje.

Drūtsraigtis pristatomi įvairūs tvirtinimo elementai.

Labai patikimi senai žinomų ir išbandytų kompanijų tvirtinimo elementai iš kompanijos Drūtsraigtis. Mūsų siūlomų prekių asortimentas yra labai platus atsižvelgiant į didėjančius klientų poreikius bei naujoves rinkoje

EJOT Baltic smeigės, profiliai. Pažangių tvirtinimo elementų asortimentas

EJOT siūlo platų pažangių tvirtinimo elementų asortimentą, pavyzdžiui, savisriegius metalui ir plastikui, inžinerijos būdu pagamintoms plastikinėms ir metalinėms detalėms bei platų sąvaržų stogų dangoms ir apkaloms asortimentą.

CAPAROL ISOLAN BAUDICHT. Puikus vieno komponento pastatų hermetikas

Juodas, su užpildais, skiedžiamas vandeniu hermetikas bitumo su elastiniu plastiku pagrindu. Be tirpiklių. Išdžiūvus gaunamas tvirtas, plastiškai elastingas, nepralaidus vandeniui hermetinis sluoksnis, uždengiantis kapiliarinius įtrūkius.

Kvėpuojanti stogo plėvelė Mastermax Jūsų stogui ir ne tik!

Mastermax reguliuoja procesus, susijusius su vandens garo kondensavimu ir kondensato kaupimusi, nes jos struktūra padaryta taip, kad nepraleidžia vandens, tačiau puikiai praleidžia vandens garą.

Krause, Multimatic - patikimos kopėčios kiekvienam, ir statant ir remontuojant.

Tai kokybiškos Vokietijos gamintojo kopėčios pagamintos iš specialaus aliuminio lydinio. Yra lengvos ir labai tvirtos. Pasižymi aukštomis panaudojimo galimybėmis.

Paroc apšiltinimo medžiagos, tiek šaltiems tiek karštiems vamzdžiams.

Vamzdžiai yra sudėtinė šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo (ŠVOK) sistemų dalis. Izoliavę vamzdžius, sumažinsite energijos sąnaudas ir eksploatavimo išlaidas. Tam, kad būtų palaikoma tinkama vandens temperatūra, vamzdžiai privalo būti izoliuoti šilumine izoliacija.

RMtools kokybiški įrankiai tiek profesionaliam tiek mėgėjiškam naudojimui.

Lietuvoje gerai žinomi įrankiaiIRWIN. Nuo pat 1885 metų IRWIN siekė meistrus aprūpinti profesionaliais darbo įrankiais, leidžiančiais darbus atlikti greičiau, patogiau ir profesionaliau. Štai kodėl net ir po 130 metų IRWIN prekės ženklu pasitiki visi pasaulio meistrai.

Cementinės dailylentės „CEDRAL“ – ilgaamžė fasado apdaila Jūsų namui.

Cementinės dailylentės atrodo labai panašiai į medines dailylentes, tačiau neturi pastarųjų trūkumų – „CEDRAL“ dailylentės yra atsparios aplinkos poveikiui, jų nereikia perdažyti, valyti ar plauti. Tai – ilgaamžė danga: gamintojas suteikia 10 metų garantiją raštu, nors realus tarnavimo laikas yra 40-50 metų.

Knauf Brown sausos grindys. Tikrai labai greitas būdas kloti grindis!

Knauf Brown plokštė skirta naudoti Knauf sausųjų grindų sistemoje. Naudojama tik vidaus darbams. Tai vienas greičiausių grindų klojimo būdų, nes dirbant nėra priverstinių pertraukų, pavyzdžiui, nereikia laukti, kol grindys išdžius.

KALVIS kieto kuro katilai ir ne tik. Juk visiems šiltai gyventi gera!

UAB „Kalvis“ yra viena stambiausių Lietuvos metalo apdirbimo įmonių, kurių viena iš pagrindinių veiklos krypčių – Kieto kuro katilų gamyba. Kieto kuro katilai gaminami, tiek paprastiems vartotojams, buitiniam naudojimui, tiek pramoniniam naudojimui, dideliems pastatams apšildyti.

Kūrybinė grupė apsilankė Rygos RILAK gamykloje

Laidos „Plyta prie plytos“ kūrybinė grupė apsilankė Rygos RILAK gamykloje, kurioje gaminami dažai, gruntai bei lakai įvairiems paviršiams.
Dažai, gruntai, lakai įvairiems paviršiams.

PAROC šildimo, vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemos apšildymas

PAROC izoliacinės medžiagos, vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemų kokybiškas apšildymas.

Paviršiaus gruntavimas naudojant Caparol gruntą daug lengvesnis!

Gruntas idealiai tinka dengti voleliu tvirtus, porėtus paviršius, pvz, tinką, mūrą, akytąjį betoną, akmenį, gipso, gipskartonio plokštes, betoną, lengvąjį betoną, skiediniu ar glaistu padengtus paviršius.